Ανακοίνωση επίσκεψης στο Γυμνάσιο

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ                                             ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ, ..../..../2018

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Ο υπογραφόμενος/η   ……………………………………………..........………………………, γονέας του/της ………………………………………………….., μαθητ…. της ΣΤ’ τάξης δηλώνω ότι επιτρέπω στο/στην γιο/κόρη μου να πάρει μέρος στην επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί στις 14/05/2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00-11:00, στο Γυμνάσιο της Αναβύσσου, με σκοπό την ομαλή μετάβαση των μαθητών στην επόμενη βαθμίδα εκπαίδευσης. Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει κανονικά στις 8:15 π.μ. όπως και τα μαθήματα του ωρολογίου προγράμματος θα ολοκληρωθούν μέχρι τη λήξη του. Η μεταφορά των μαθητών είναι δωρεάν.

Ανάβυσσος, ……/……./…….

Ο δηλών /ούσα